Sıfır ve İkinci el palet ihtiyaçlarınız için Ankara Palet | Lif Palet sizin daima yanınızdadır. 2 El Palet alımı ve satımı yapılmaktadır. Hurda Palet, kullanılmayan paletlerinizi değerlendirin. Geri dönüşüm sertifikasına sahip olan işletmemiz hurda alımlarında en karlı teklifi vermektedir.  

Her Yerden Palet alıyor musunuz ?

Evet, bizi aradığınız taktirde belirttiğiniz adresten geri dönüşüm destek ekibimiz gün içerisinde alımı yapıyor ve ödemesini nakit olarak yapıyor. Fiyat teklifi için öncelikle whatsapp bilgi hattımıza fotografları atabilir, en kısa sürede fiyat teklif alabilirsiniz.

Kullanılmış Palet Satıyor musunuz ?

İç piyasadan toplanan paletler geri dönüşüm tesisimize gelir. Profesyonel takım arkadaşlarımız tarafından ölçü , ebatlara göre ayrıştırılır. Temin edilen bütün paletler mutlaka revizyon hattına gelir. Mukavemetini kaybetmiş ahşap ürünler odun birimine ayrılır ve kırım makinesinden geçirilerek çuvallara doldurulur. Son olarak onarımı biten Paletler kategoriye ayrılarak satışa sunulur.

Ankara Euro Palet Fiyatları Nedir ?

Euro Palet ( EPAL ) avrupa standartlarında bir palettir. Tahta kalınlığı, takoz yüksekliği avrupa lojistik ve gümrük sisteminin belirlemiş olduğu standartlarda üretilir. Ölçüsü 80*120cm  dir. Türkiye Piyasasında yurtdışına ihraç edilecek mallar için kullanılır. Lif Palet Sıfır ve özellikle sıfır kalitesine yakın Euro Palet satışı yapmaktadır. Fiyatlar sürekli güncellenmekte olup en iyi fiyatı almak lütfen bize danışınız.

linkh.net@gmail.com      531 250 49 49

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here